Endüstriyel Robotlar - MELFA

Üretkenlik için hazır

MITSUBISHI MELFA endüstriyel robotlar, akıllı teknolojiye sahiptir ve yüksek hız, yüksek hassasiyetli performans gerektiren hücre üretimi için uygundur. Mitsubishi PLC'ler ve diğer fabrika otomasyonu ekipmanları ile kolayca bir arada kullanılabilirler.

Mitsubishi'nin gelişmiş MELFA Robotları uzun hizmet ömrünün yanı sıra hız, doğruluk ve kompakt tasarım özelliklerine sahiptir. MELFA Robotları küçük ve orta ölçekli robot uygulamaları için sınıflarında lider seviyede avantajlar sağlarlar.

Please reload

6 Eksen Robot

Geleceğe yönelik değişken ürün ve değişken üretim için en uygun çözümdür.

Özel motor ve sürücüsü ile üst sınıf, yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli çalışma yeteneği sunar. Mitsubishi PLC'ler ve servo motorlara kolay bağlantı sayesinde farklı işlere uygulanabilir.

 

RV-F serisi, son nesil MELFA robotlarındandır. Bu robotlar, ileri teknoloji ve özellikle kolay kullanımlı işleme özellikleri sunarlar. Bu seri, iQ Platform tipleri olan RV-F-Q ile bağımsız tipteki RV-F-D’yi içerir.

SCARA robot

Küçük parçaların montajı, ağır yükler, taşıma ve paketleme uygulamaları gibi çok çeşitli uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir

Hızlı paletleme, hedefli istifleme, mükemmel yerleştirme... Tümü de rekor sürede. SCARA sınıfındaki bu Mitsubishi Electric RH-F serisi robotlar 0,29 saniye içinde mükemmellik sunarlar. Ürün yelpazesi, 3 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip giriş seviyesi RH-3FH modelini, maksimum 6 kg taşıma kapasitesine sahip güçlü RH-6 FH modelini, 12 kg taşıma kapasitesine sahip RH-12FH modelini ve üst model olan 20 kg taşıma kapasitesine ve 1000 mm'e varan menzile sahip RH-20FH modelini içerir. Serinin tüm modelleri eksiksiz bir sistem olarak veya robota Mitsubishi Electric iQ platformda tam PLC işlevselliği kazandırmak için kolayca entegre edilebilen modüller şeklinde sağlanmaktadır.

Buna ek olarak, RH-F serisinin son derece düşük döngü süreleri de olağanüstü esneklik sağlar: Dönüş menzili sayesinde, robot çalışma alanı içinde her türlü pozisyonu kolayca başarıyla almaktadır.

Tavana Montaj Scara Robot

Yüksek hız, yüksek hassasiyet, yerden tasarruf baş aşağı montajlı robot

Elektrik ve elektronik parçalar, küçük parçaların hassas montajı ve denetimi, yüksek hızlı transfer ve paketleme dahil çok sayıda uygulama gerçekleştirilebilir.

Özel kompakt tasarımı ve uygulama üzerinde baş üstü havai montaj desteği ile RH‑1FHR ve RH‑3FHR robotları, montaj konumunun yakınındaki değerli çalışma alanını işgal etmez ve daha da küçük çalışma hücre boyutlarına olanak sağlar. RH‑1FHR, 1 kg'a kadar küçük parçaların yüksek hızlı işlenmesinde mükemmel bir robot çözümü sunar. Konveyör izleme özelliği ve el açma/kapama dahil 150 alım/dk'ya varan hızlar sağlar. RH‑3FHR robotun mükemmel bir şekilde silindir şeklindeki dairesel çalışma alanı 700 mm çapında 150 mm yüksekliğindedir. 3 kg'a kadar yükler işlenirken bu alanda herhangi bir noktaya erişebilir.

Please reload

Kонтакт

CONTACT US

Tel. +90 262 655 39 80

OFiS-R&D :Tübitak Gebze Yerleşkesi​, Teknoloji Geliştirme Bölgesi Gebze KOCAELİ TÜRKİYE

Atölye :Barış Mh. Ahmet P​. Bulvarı NO:75D

Gebze KOCAELİ TÜRKİYE

info@siv-art.net

Решения

Отрасли

Дигитализация
Энергетическая
Пищевая
Фармация
Водоочистка
Выработка

Проектный запрос
Запрос продукта
Общий запрос
Техническая
поддержка